VABANE STRESSIST JA JALAKRAMPIDEST!

VABASTAB JALAKRAMPIDEST

Magneesiumi jalavannid vabastavad Sind jalkrampidest juba esimesel kasutamisel - väide baseerub 4-aastasel kliendiuuringul, kus 95% kasutajatest kogeb täielikku jalakrampide kadumist või olulist leevendust oma probleemile juba esimesel kasutuskorral. 

TOOB HEA UNE

Magneesium on hea une saladus kuna magneesium lõõgastab kõiki keha lihaseid ja reguleerib kesknärvisüsteemi talitust.

VÄHENDAB STRESSI

Magneesiumi jalavannid aitavad vähendada stressi, peavalusid (migreene) aidates hoida stressihormoonide tootmist tasakaalus. Magneesium hoiab ära südamerütmihäireid ja ennetab südameatakki. Stressist ja ülepingest tingitud tervisehäired on otsene magneesiumipuuduse tagajärg. 

Magneesiumipuuduses kannatab WHO andmetel 75-90% kogu maailma rahvastikust!

Lumiorava magneesiumihelbed vabastavad Sind jalakrampidest juba peale esimest kasutuskorda!

Magneesiumihelbed on mõeldud kasutamiseks jalavannides ja kogu keha vannides. Magneesiumkloriid on parima biosaadavusega magneesiumivorm looduses ja seetõttu imendub nahapinna kaudu ülihästi. Magneesiumi jalavannide tegemine on väga lihtne ja nauditav protseduur. Üheaegselt on võimalik saavutada mitu eesmärki:

✓ tagada organismi varustamine magneesiumiga

vabaneda jalakrampidest 

tagada jalgade hügieen ja puhtus 

rahulik ja täisväärtuslik uni

 

Magneesium on kõige tähtsam mineraal Sinu kehas, mis osaleb rohkem kui 300s erinevas ainevaetuslikus protsessis ja 90% meist on magneesiumipuuduses mineraalidevaese toidu tõttu, mida me sööme.