Postitatud

Lumiorava magneesiumivee Fundwise rahakaasamise projekt lõppes edukalt

Lumiorava magneesiumivee kampaania lõppes edukalt

Eelmisel nädalal lõppes edukalt Lumiorava magneesiumivee rahakaasamise projekt Fundwise platvormil. Kogusime magneesiumivee turundamiseks 106 743 eurot, mis annab meile hea platvormi kiireks kasvuks.

Nüüd on aeg tänada kõiki investoreid ning kaasaelajaid. Lumiorava magneesiumivee kampaania eesmärgiks oli toetada pudeldatud magneesiumivee Eesti turule toomist ning investeeringut plaanime kasutada peamiselt turundustegevuste ning -plaani elluviimiseks, tootmiseks ning tootearenduseks. Just teie abil, head investorid, saame selle plaaniga nüüd kohe edasi liikuda. Aitäh!

Lisaks investoritele oleme juba leidnud ka hulgaliselt koostööpartnereid ning juba toetame ka ise näiteks FC Elva jalgpallimeeskonda.

Pea igapäevaselt saame e-kirju ning sotsiaalmeediasõnumeid küsimusega “Millise poe lettidelt Lumiorava magneesiumivee leida võib?”
Neid küsimusi on nii tore kuulda ning suuremate kauplustekettidega läbirääkimised juba käivad, kuid et nende lettidele jõudmine on väga pikaajaline protsess, siis kindlaid kuupäevi veel välja lubada ei saa.
Küll aga saab vett alati tellida meie kodulehelt siin ning samuti leiab meid sellitest kohtadest:

  • Biomarketi kauplused üle Eesti
  • Mahemarket
  • Looduspere poodidest üle Eesti
  • Valete ökokaubad poes
  • Fitness Formula Pilatese stuudios Tallinnas
  • Zen Native restoranis Tallinnas

Kindlasti lisandub müügikohti järjest juurde ning nendega kursis olemiseks tasub jälgida meie Instagrami ning Facebooki kontosid.

Aitäh veelkord kõigile kaasaelajatele!
Lisatänud foto autor Tuulile.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga