Bioaktiivne B-vitamiinide kompleks

26.00

Laost otsas

Optimaalsete doosidega ja kiirelt organismi jõudev BIOAKTIIVNE B-KOMPLEKS aitab kaasa raku energiatootmisele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, närvirakkude omavahelist suhtlusele (mälu, keskendumine, kontsentreerumine) ning aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsussüsteemi normaalsele talitlusele.

Bioaktiivne B-kompleks:

  • osaleb raku energia tootmises
  • aitab vähendada väsimus ja kurnatust
  • aitab säilitada närvirakkude omavahelist suhtlust (mälu, keskendumine, kontsentreerumine)
  • aitab kaasa aju, närvi-, hormonaal- ja immuunsüsteemi normaalsele talitlusele 

 

Kategooria:

Kirjeldus

PÄEVANE ANNUS 3 KAPSLIT SISALDAB:

 

Vitamiin B5 (D-kaltsiumpantotenaat) 250 mg

Vitamiin B3 (nikotiinamiid) 100 mg

Vitamiin B1 (tiamiinvesinikkloriid) 50 mg

Vitamiin B4 (fosfatidüülkoliin) 50 mg

Vitamiin B6 (püridoksiinkloriid) 25 mg

Vitamiin B8 (inositoolin) 50 mg

Vitamiin B2 (naatriumriboflaviin-5′-fosfaat) 37,5 mg

Vitamiin B7 (D-biotiin) 500 µg

Folaat ((6S)-5-metüültetrahüdrofoolhappe glükoosamiinisool) 200 µg

Vitamiin B12-(5′-desoksüadenosüülkobalamiin ja metüülkobalamiin) 150 µg

B-vitamiinide kompleks toetab organismi üleüldist (närvi- ja hormonaalsüsteemi, ainevahetuse, aju, lihaskonna, südame- ja veresoonkonna) talitust ning vaimset jõudlust. Osaleb raku energiatootmises vähendades väsimust ja kurnatust

B- kompleks on mõeldud organismi üleüldise talitluse (ainevahetuse, aju, närvi- ja hormonaalsüsteemi, südame- ja veresoonkonna)  ning vaimse  jõudluse toetamiseks. Oluline on just nende B-vitamiinide omavaheline kooslus, et toimuks organismisüsteemide omavaheline tõhus koostöö.

Mida tähendab bioaktiivne?  Bioaktiivne aine on koheselt valmis minema biokeemiliste muundumiste ehk ainevahetuse võrgustikku, mis on organismide elu aluseks. Mitteaktiivsed vitamiinid tuleb rakus esmalt muuta aktiivseks, kuid bioaktiivne vitamiin on koensüümses vormis ja ei nõua enam rakus lisa reaktsioone.

Koostisosad/ mahuaine: riisijahu, vitamiin B5 (Ca-D pantotenaat), vitamiin B3 (nikotiinamiid), vitamiin B1 (tiamiin hüdrokloriid), vitamiin B4 (fosfatidüülkoliin), vitamiin B6 (püridoksiinkloriid), vitamiin B8 (inositool), vitamiin B2 (riboflaviin 5 fosfaat), vitamiin H (D- biotiin), folaat (L-5- metüültetrahüdrofolaat Ca sool), vitamiin B12 (metüülkobalamiin ja desoksüadenosüülkobalamiin), taimne kapsel (želeeriv aine pullulaan).

Manustamine: 3 kapslit päevas koos veega vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Toodet manustada soovitavalt hommikuti peale sööki 1-6 kuu jooksul, vastavalt vajadusele. Soovitatud annust ei tohi ületada. Raseduse, rinnaga toitmise ning ravimite tarvitamise korral konsulteerida arsti või terapeudiga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toote kogus: 90 taimset kapslit, üks kapsel 500 mg, netokaal 50 g.