Allahindlus!

LUMIORAV D3 vitamiin 4000IU kookosõliga 10ml + Mg õli 150ml

47.00 29.00

Pakkumine sisaldab D3 vitamiin 4000IU + Magneesiumiõli 150ml

D3-vitamiin on kohustuslik vitamiin sügis-talvisel perioodil, eriti päikesevaesele Põhja-Euroopa rahvastikule!

LUMIORAVa D3 vitamiin on kõrge kolekaltsiferooli sisaldusega 4000 IU igas tilgas ja sobib hästi D3 vitamiini vaeguse kõrvaldamiseks ja optimaalse taseme hoidmiseks.

Vedelal kujul ja rasvlahustuv D-vitamiin on alusaineks 3000 erinevale olulisele protsessile organismis.

Eestis toodetud LUMIORAVA D3-vitamiin on valmistatud kvaliteetse kookosõli baasil. Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) pärineb lambavillast toodetud lanoliinist. Vedelal kujul D3-vitamiin on villitud pipetiga varustatud klaaspudelisse.

 

Kirjeldus

D-vitamiini on vaja:

✓ kaltsiumi ja fosfori paremaks omastamiseks
✓ soodustamaks luude ja hammaste arengut
✓ vere hüübimise ja südametegevuse töö toetamiseks
✓ infektsiooni- ja diabeediriski vähendamiseks

D-vitamiini puudusel võib lastel tekkida rahhiit ja täiskasvanutel võib see soodustada osteomalaatsiat ehk luude pehmenemise ning osteoporoosi ehk luude hõrenemise teket, lisaks väga suurt hulka erinevaid tervisehädasid.

Kuna D-vitamiini tase veres on enamusel Eesti elanikel allapoole soovituslikku, siis vähemalt perioodil septembrist aprilli lõpuni, on soovitatav võtta toidule lisaks D-vitamiini rasvlahustuva preparaadina (õlilahuseline toidulisand, mis sisaldab ainult D3-vitamiini). D-vitamiini toidulisandi kasutamine on hädavajalik tubase eluviisi korral.

Enamasti on nii, et toitained ei tööta üksinda ja vajavad enda kõrvale nö teist poolt, et üleüldse saaks toimida. Sarnane lugu on D3 vitamiini ja magneesiumiga – nad töötavad sümbioosis:

1. Magneesium muudab toitainetega ja päikesega saadud d-vitamiini „aktiivsesse vormi“ vereringes
2. Magneesiumi kasutatakse maksimaalselt ainult siis, kui d-vitamiin on muudetud veres aktiivsesse vormi

D-vitamiini tase veres:

Alla 25 nmol/l – raskekujuline vaegus
25-50 nmol/l – vaegus
50 – 75 nmol/l – kerge vaegus
75 – 100 nmol/l – „normaalne“
100 – 175nmol/l – optimaalne
Üle 250 nmol/l – üleannus

NB! D- vitamiini taset saab mõõta erameditsiinilaboris või perearsti vastuvõtul.

Huvitav fakt on see, et ilma kaitsekreemita päikese käes olles toodab nahk D-vitamiini ainult esimese 15-20 min jooksul, edasi hakkab nahk pruunistuma ja D vitamiini tootmine lõppeb. Selle ajaga imendub kehasse ca 15 000-20 000 IU-d (375-500 mcg) D-vitamiini ning piisavalt päikese käes viibides on normaalne D-vitamiini tase veres 150 -230nmol/l.

 

LUMIORAV’a magneesiumiõli:

on tõeliselt puhas kvaliteet – eksklusiivse disainiga, väga mugav kasutada, ka reisile kaasa võtta ning kihvt ja kasulik toode kinkimiseks.

Magneesium on tähtsaim mineraal Sinu kehas: aitab ideaalselt jalakrampide, lihaskrampide, stressi, rahutu une, peavalude jne korral.

Magneesiumiõli kanda nahale ja masseerida naha sisse. Paarikümne minuti pärast võib (kuid ei pea) nahale jäänud kihi maha pesta.  Magneesiumiõli kasutamisel imendub kehale vajalik magneesium kiiresti otse rakkudesse ja seda eriti pehmel moel.

Lumiorava magneesiumiõli sobib hästi ka sportlastele treeningujärgselt lihaspingete ja krampide leevendamiseks. Kõige sagedamini viitavad magneesiumipuudusele: jalakrambid, valutavad jalad, rahutud jalad,  lihaspinged- ja krambid, väsimus, närvilisus, unetus ja stress.

Nahakaudne magneesiumiteraapia toimib kiiresti ja efektiivselt.

Toode on mõeldud välispidiseks kasutamiseks.

Koostis: vesi, magneesiumkloriid MgCl (31%)

(Toote/pudeli mõõdud: kõrgus 165mm, läbimõõt 42mm; Kaal: 230g)

Päritolu: Holland, Veendam. Ammutatud Zechsteini merest 1600 m sügavusel paiknevast soolaladestust.