Eripakkumine!

LUMIORAV + Dr OHHIRA

75.00 69.90

  •  4.5kg LUMIORAVA magneesiumihelbeid
  • 30 kapslit Dr.OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA

Magneesiumi jalavann vabastab jalakrampidest, toob hea une ning päästab stressist. LUMIORAV’a magneesiumihelbed 4.5kg sisaldab nahakaudse magneesiumiteraapia kuuri 30 päevaks, kaasas doseerimistops ja kasutusjuhend.

Immuunsüsteemi toetamine

Lisaks seedimise ergutamisele on probiootikumid vajalikud immuunsüsteemi toimimiseks. Teie soolestik on teie immuunsüsteemi vastupanuvõime esimene kaitseliin. Ligi 70-80% immuunsüsteemi rakkudest elab seedetraktis ja just neid immuunrakke probiootikumid toetavadki.

Tervena püsimiseks peab heade ja halbade bakterite suhe olema vähemalt 85:15. Tänapäeval on seda suhet aga stressi, toitumisharjumuste, keskkonnamürkide ja elustiilist tulenevate tegurite tõttu ilma kvaliteetsete probiootiliste toidulisanditeta raske hoida.

Dr.OHHIRA® probiootikumid on unikaalne segu:

  • PREbiootikumide kultuuridest – fermenteeritud köögiviljad ja seened, mis toidavad probiootikume
  • PRObiootikumidest – head bakterid, mis aitavad teil toitu seedida ja toetavad immuunsüsteemi vastupanuvõimet
  • POSTbiootikumidest– pH taset tasakaalustavad orgaanilised happed koos looduslikult esinevate vitamiinide, mineraalide, ensüümide ja aminohapetega, mis toetavad seedefunktsiooni ning üldist tervist

 

Kategooria:

Kirjeldus

 

Nahakaudne magneesiumiteraapia on väga tõhus, efektiivne ja nauditav protseduur. Nahapinna kaudu imendumisel on mitmeid eeliseid: toimeaine viimine otse valutavale kohale, kiirem sisenemine vereringesse, seedesüsteemi vahelejätmine (milles muidu väheneks magneesiumi toime ensüümide ja happe tõttu), suurem omastatavus ja biosaadavus. Läbi naha imenduv magneesiumkloriid võib tõsta mineraali taset organismis kordades kiiremini kui suukaudsed toidulisandid ja tabletid.

Magneesium võib osutuda kõige olulisemaks mineraaliks meie kehas kuna:

  • reguleerib südamelihase tööd ja ennetab südameatakki
  • kõrvaldab lihaskrambid ja –pinged
  • omab olulist rolli energia tootmisel ja närvisüsteemi talitlusel
  • soodustab kaltsiumi imendumist organismis

Magneesiumi jalavann
See on praktiline ja mugav alternatiiv kogukeha vannile. Kuna aga naha pind, mis puutub kokku veega on sel juhul oluliselt väiksem, siis on väga oluline valida õige kontsentratsioon. Jalavanni puhul võiks olla selleks 3-5 liitri vee kohta 50-150g Lumiorava magneesiumihelbeid. Jalalabad ja pahkluud võiksid olla täielikult veega kaetud. Soovituslik vee temperatuur on 37 – 41 kraadi Celsiuse järgi. Vanni kestus peaks olema vähemalt 20 minutit. On tõestatud, et magneesiumipuudust on võimalik tõhusalt ja kiiresti ravida magneesiumkloriidi jalavannidega. Magneesiumivarude laadimiseks oleks soovitatav teha nädalas 3-7 magneesiumivanni 1-2 kuu jooksul.

Kogukeha vann
Lisa vanniveele 200-1000 g magneesiumihelbeid. Kogukeha vann aitab taastada magneesiumivarusid veelgi kiiremini. NB! Vannivesi ei tohi olla liiga kuum, sobiv temperatuur magneesiumi optimaalseks imendumiseks on 37-41 °C.

Magneesiumkloriidi vanne võivad teha igas vanuses inimesed, sh rasedad, imetavad emad ja lapsed. Ülearune magneesium väljub kehast neerude kaudu. Võib kasutada koos ravimitega. 

LUMIORAVa magneesiumi vannihelbed on toodetud planeedi puhtaimast  magneesiumkloriidist, mis on kaevandatud 1600 m sügavuselt maapõuest ajaloolise Zechsteini mere põhjast Hollandis. Seal olev magneesiumkloriid on settinud ja puhastunud üle 250 miljoni aasta ning on sellepärast saastest täielikult puutumata. Lumiorava magneesiumihelbed sisaldavad puhast ja looduslikku 47% magneesiumisisaldusega magneesiumkloriidi.

*Toode sisaldab mõõtetopsi mugavaks doseerimiseks.

Koostis: puhas magneesiumkloriid MgCl (47%)

Päritolumaa: Holland