Makse- ja tarnetingimused

Ostmine

Kaupade kirjeldused ja hinnad on avaldatud iga vastava kauba juures. Kõik hinnad on toodud eurodes ja tehingud arveldatakse eurodes.

Valige sobivad kaubad välja ja lisage ostukorvi määrates ka toote koguse. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje päises.

Kui kõik vajalikud tooted on ostukorvis, siis liikuge järgmisele lehele ja valige kauba kättesaamisviis ning täitke täpselt kõik väljad. Tärniga * tähistatud väljade täitmine on tellimiseks kohustuslik.

LUMIORAV e-poes saab tasuda:

–              Maksekeskuse vahendusel Swedbank, SEB, Danske, Nordea ja LHV pangalingiga

–              PayPal kaudu

 

Kui teil on tellimuse kohta täpsustusi, palun kirjutage need ostukorvi märkuste lahtrisse.

Enne maksma siirdumist veenduge, et valitud tooted, kogused ja hind on õige.

Valige sobiv makseviis ja kinnitage tellimus, seejärel suunatakse Teid edasi valitud maksekeskkonda. Järgige täpselt seal antavaid juhiseid. Enne makseviisi valimist peate nõustuma e-poe müügitingimustega.

NB pangalingiga maksmisel! Pärast makse sooritamist pangalingi kaudu vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul teie tellimust ei aktiveerita

Pärast makse kinnitamist saadame sisestatud e-posti aadressile tellimuskinnituse.

Kampaaniad

Aegajalt pakume veebipoes soodustusi, mille saamiseks aluseks on sooduskupong. Kui teil on selline kupong, siis sisestage kupongi täpne tekst ostukorvis väljale “KUPONG” ning vajutage „OK“.

Kauba saatmine

LUMIORAV.EE veebipoest saadetakse kaupa Eesti piires. Välismaale tellimiseks palun kasutage rahvusvahelist e-poodi aadressil LUMIORAV.COM.

Kauba kättesaamiseks on kaks võimalust:

–              Itella SmartPOST pakiautomaat. Valides SmartPOSTi, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

–              OMNIVA pakiautomaat. Valides OMNIVA, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.

–              Itella SmartKULLER. Kuller toob paki Eesti piires otse teie poolt antud aadressile.

Üle 100 € ostu puhul on Eesti piires kauba saatmine tasuta. Kui teie tellimus ületab 100 € valige ikkagi sobiv kauba saatmisviis – ostukorvisüsteem arvestab saatmistasu automaatselt maha.

 

Kauba saatmise aeg

Tellimus saadetakse välja harilikult 1-3 tööpäeva jooksul. Kui puuduvad takistused, pannakse kaup teele juba samal või järgmisel tööpäeval. Teatame teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul saata.

Pärast kauba üleandmist transpordipakkujale hakkavad kehtima Itella Estonia OÜ poolt kehtestatud tähtajad, mille kohta saab täpsemat infot Itella veebilehelt. Kuigi teeme omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja.

Kogemuse põhjal saame öelda, et Eestis jõuab kaup tavaliselt tellijani 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

Kontrollige alati hoolikalt üle, et kõik tellimuse tegemisel sisestatud andmed oleksid õiged. Vigade korral võib tellimus hilineda või üldse kaotsi minna.

Tasumine

Tellimuse eest on võimalik tasuda:

Maksekeskuse kaudu, mille teenust osutavad:

–              Swedbank AS

–              AS SEB Pank

–              Danske Bank A/S Eesti filial

–              Nordea Bank AB Eesti filiaal

–              AS LHV Pank

PayPal makselahenduse kaudu. PayPal toetab Visa ja MasterCard Credit ja Debit karate.

Kui valite ostukorvisüsteemis makseviisiks pangalingi, siis suunatakse teid pärast tellimuse kinnitamist valitud internetipanka, kus saate makse sooritada.

NB! Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul teie tellimust ei aktiveerita.