ÜLDTINGIMUSED

Veebilehe omaja ja veebipoes müüja on LUMIORAV OÜ (reg nr 14485076).

Asukoht: Turu 30, Tartu, 51004, Eesti

Kontaktandmed: e-post lumiorav@lumiorav.ee, tel 5688 4113.

Kasutades seda veebilehte, nõustute järgmiste reeglite ja tingimustega:

–              ÜLDTINGIMUSED

–              MÜÜGITINGIMUSED

–              ANDMETE TÖÖTLEMINE

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoest saab osta turvaliselt ja mugavalt Eesti piires.

Müüja

Lumiorav.ee e-poes on müüja LUMIORAV OÜ (reg nr 14485076,), mis asub Turu 30, Tartu, 51004, Eesti. Kontaktandmed: e-post lumiorav@lumiorav.ee, tel 5688 4113

Leping

Käesolevad tingimused on müügilepinguks veebipoest ostva tarbija või muu kliendi ja LUMIORAV OÜ (edaspidi nimetatud LUMIORAV või müüja) vahel.

Kui ostate meie veebipoest, siis nõustute nende tingimuste kohaldamisega.

Veebipoe vahendusel ei müüda kaupa edasimüügi eesmärgil ostjatele. Edasimüügi päringud tehke palun aadressil lumiorav@lumiorav.ee.

LUMIORAV.EE veebipoest saadetakse kaupa ainult Eesti piires. Välismaale tellimiseks palun kasutage rahvusvahelist e-poodi aadressil LUMIORAV.COM

Müüjale jääb õigus muuta hindu ja käesolevaid tingimusi igal ajal sellest ette teatamata. Juba esitatud tellimuste hindu või sõlmitud lepinguid ühepoolselt ei muudeta.

Ostmine

Kaupade kirjeldused ja hinnad on avaldatud iga vastava kauba juures. Kõik hinnad on toodud eurodes ja tehingud arveldatakse eurodes.

Valige sobivad kaubad välja ja lisage ostukorvi määrates ka toote koguse. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje päises.

Kui kõik vajalikud tooted on ostukorvis, siis liikuge järgmisele lehele ja valige kauba kättesaamisviis ning täitke täpselt kõik väljad. Tärniga * tähistatud väljade täitmine on tellimiseks kohustuslik.

LUMIORAV e-poes saab tasuda:

–              Maksekeskuse vahendusel Swedbank, SEB, Danske, Nordea ja LHV pangalingiga

–              PayPal kaudu

 

Kui teil on tellimuse kohta täpsustusi, palun kirjutage need ostukorvi märkuste lahtrisse.

Enne maksma siirdumist veenduge, et valitud tooted, kogused ja hind on õige.

Valige sobiv makseviis ja kinnitage tellimus, seejärel suunatakse Teid edasi valitud maksekeskkonda. Järgige täpselt seal antavaid juhiseid. Enne makseviisi valimist peate nõustuma e-poe müügitingimustega.

NB pangalingiga maksmisel! Pärast makse sooritamist pangalingi kaudu vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul teie tellimust ei aktiveerita

Pärast makse kinnitamist saadame sisestatud e-posti aadressile tellimuskinnituse.

Kampaaniad

Aegajalt pakume veebipoes soodustusi, mille saamiseks aluseks on sooduskupong. Kui teil on selline kupong, siis sisestage kupongi täpne tekst ostukorvis väljale “KUPONG” ning vajutage „OK“.

Kauba saatmine

LUMIORAV.EE veebipoest saadetakse kaupa Eesti piires. Välismaale tellimiseks palun kasutage rahvusvahelist e-poodi aadressil LUMIORAV.COM.

Kauba kättesaamiseks on valikud:

  • Itella SmartPOST pakiautomaat. Valides SmartPOSTi, valige rippmenüüst ka pakiautomaat, kuhu pakki soovite saada.
  • Itella SmartKULLER. Kuller toob paki Eesti piires otse teie poolt antud aadressile.
  • Omniva pakiautomaat

Üle 100 € ostu puhul on Eesti piires kauba saatmine tasuta. Kui teie tellimus ületab 100 € valige ikkagi sobiv kauba saatmisviis – ostukorvisüsteem arvestab saatmistasu automaatselt maha.

 

Kauba saatmise aeg

Tellimus saadetakse välja harilikult 1-3 tööpäeva jooksul. Kui puuduvad takistused, pannakse kaup teele juba samal või järgmisel tööpäeval. Teatame teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul saata.

Pärast kauba üleandmist transpordipakkujale hakkavad kehtima Itella Estonia OÜ poolt kehtestatud tähtajad, mille kohta saab täpsemat infot Itella veebilehelt. Kuigi teeme omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja.

Kogemuse põhjal saame öelda, et Eestis jõuab kaup tavaliselt tellijani 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

Kontrollige alati hoolikalt üle, et kõik tellimuse tegemisel sisestatud andmed oleksid õiged. Vigade korral võib tellimus hilineda või üldse kaotsi minna.

Tasumine

Tellimuse eest on võimalik tasuda:

Maksekeskuse kaudu, mille teenust osutavad:

–              Swedbank AS

–              AS SEB Pank

–              Danske Bank A/S Eesti filial

–              Nordea Bank AB Eesti filiaal

–              AS LHV Pank

PayPal makselahenduse kaudu. 

Kui valite ostukorvisüsteemis makseviisiks pangalingi, siis suunatakse teid pärast tellimuse kinnitamist valitud internetipanka, kus saate makse sooritada.

NB! Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul teie tellimust ei aktiveerita.

 

Pretensioonide esitamise kord ja tingimused ning tagastamispoliitika

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis tagastada.

Taganemisõigus on ainult tarbijal ehk füüsilisel isikul, kes teeb tehingu, mis ei seondu iseseisva majandus- või kutsetegevuse läbiviimisega. Kõiki muid isikud ei käsitleta tarbijana.

Taganemisõiguse säilimise eelduseks on, et tooteid ei ole käsitsetud viisil, mis erineb sellest kuidas harilikult sellise tootega poes tutvutakse.

Taganemisõigust ei saa kasutada kui tarbija avab kosmeetikatoote suletud ümbrise või pakendi ning seda ei saa tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda.

NB! taganemisõiguse säilimiseks avage karbid jm pakendid ettevaatlikult ja ärge avage pakendeid, mis on kaetud kaitsekilega, mille eemaldamine rikuks pakendi.

Tarbija peab kauba müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

Kui olete lepingust taganenud ja kasutamata kauba meile tagasi saatnud, tagastame teile kauba eest tasutud summa 14 päeva jooksul taganemisteate kättesaamisest.

Kauba tagastamise saatmiskulu kannab tarbija. Müüja ei hüvita tagasisaatmise kulusid.

Pretensioonide esitamiseks või tellimusest taganemiseks saatke palun e-posti aadressile LUMIORAV@LUMIORAV.ee teade. Seda võib teha vabas vormis või kasutada taganemisavalduse tüüpvormi siin.

 

Tarbija õiguskaitsevahendid

Tarbijal on õigus lepingu eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele: nõuda kohustuse täitmist; oma võlgnetava kohustuse täitmisest keelduda; nõuda kahju hüvitamist; taganeda lepingust või öelda leping üles; alandada hinda; rahalise kohustuse täitmisega viivitamise korral nõuda viivist.

Tarbijal on õigus pöörduda kohtuvälise kaebusi ja vaidlusi lahendava organi poole. Vastavad juhised leiate Tarbijakaitseameti veebilehelt.

 

Kvaliteet

Enne kauba postitamist kontrollime kõik tooted alati üle, kuid kui te siiski avastate, et saadetud kaup on puudustega, ei tohi neid tooteid kasutada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul kättesaamisest tuleb meile sellest e-posti või kirja teel teatada.

Kui kaup on puudustega meie süül, parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille te selle eest tasusite meie veebipoes.

Kahjustatud tooteid ei tohi kasutada, selline kasutamise toimub ostja enda vastutusel. Me ei hüvita ega asenda viga saanud tooteid, kui neid on juba kasutatud.

Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, kui mittevastavus on olemas tarbijale asja üleandmisel.

Tagame, et kui tooteid on säilitatud tavapärastes tingimustes, siis saab tooteid kasutada vastavalt tootja soovitustele nende otstarbe kohaselt tootel märgitud „parim enne“ tähtpäeva saabumiseni.

Ohutus

Väga oluline on hoolega järgida kodulehel ja kaubaga kaasas olevaid kasutamisjuhiseid ning muid ohutusnõudeid. Me ei vastuta ühegi kahju eest, mis tekkis toote kasutamisel, kui toodet ei kasutatud eesmärgipäraselt, ei järgitud tootja antud juhiseid või muid ohutusnõudeid või kasutati toodet pärast kasutustähtaja lõppemist.

Kosmeetikatoodete ohutus

Kosmeetikatoodete kasutamisel arvestage enda tervisliku seisundi ja nahatüübiga. Kui tunnete, et toote kasutamine muudab teie enesetunnet või tervist mingilgi moel tavalisest halvemaks, lõpetage kohe toote kasutamine ja palun teavitage sellest ka meid.

LUMIORAV tagab, et kõik toodete koostisosad vastavad Euroopa Liidu nõuetele ning kõik koostisosad on õigusaktides sätestatud korras pakenditele märgitud. Tutvuge hoolikalt koostisosadega, LUMIORAV ei saa vastutada probleemide eest, mis võivad tekkida toote personaalse mittesobivuse tõttu (näiteks allergiline reaktsioon mõne koostisosa suhtes).

Vastutuse piiramine

Kõik sellel veebilehel toodud kirjeldused ja soovitused on mõeldud ainult informatsioonilistel eesmärkidel kasutamiseks. Need pole mõeldud diagnoosimiseks või professionaalide nõuannete asendamiseks.

Meie väited mõne koostisosa omaduste kohta põhinevad üldteada ja laialt levinud infol.

Enne toodete kasutamist palun tutvuge kogu toote kohta esitatud informatsiooniga, sh. koostisainete loetelu ning kasutusjuhistega. Meie tooteid ostes ja kasutades nõustute, et osa koostisained, sh looduslikku päritolu võivad siiski põhjustada tundlikkust või allergilisi reaktsioone, mille eest LUMIORAV ei saa vastutada. Tooteid kasutades tuleb alati lähtuda enda tervislikust seisundist, allergiatest ja nahatüübist.

LUMIORAV ei vastuta kahju eest, kui tooteid kasutatakse eesmärgil, milleks need pole ettenähtud.

Kasutajad peavad hoolega järgima tootel toodud kasutus- ja ohutusjuhiseid ning LUMIORAV ei vastuta kahjude eest, mis tekkisid nende juhiste mittejärgimise tõttu.

Kuna veebilehe sisu ja tarkvara arendatakse pidevalt edasi, ei saa me välistada, et veebipood ei ole ajutiselt kättesaadav või süsteemis ja avaldatud informatsioonis esineb vigasid.  Vabandage selle eest ette ja arvestage, et ilmsel veal põhinevad  tehingud ei too meile kaasa kohustust lepingut täita.

Autoriõigus

Selle veebilehe sisu, k.a selle liides, kujundus, fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigusega. Mistahes sisu kasutamise ainuõigus kuulub LUMIORAV OÜ le või viidatud autorile. Veebilehe sisu ei tohi ilma LUMIORAV OÜ eelneva kirjaliku loata mingil moel kasutada, sh reprodutseerida, levitada või muuta, v.a juhul, kui selline õigus tuleneb otseselt kohalduvast õigusaktist.

Kaubamärk

LUMIORAV® on registreeritud kaubamärk. Identseid või segiajavalt sarnaseid tähiseid tohib kasutada üksnes LUMIORAV OÜ eelneval kirjalikul loal.

Kohaldatav õigus

Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad ja neid tuleb tõlgendada Eesti Vabariigi õiguse järgi. Kõik vaidlused lahendatakse Eesti õiguse järgi Tartu Maakohtus, v.a kui seadus sätestab otseselt teisiti.

Muudatused

LUMIORAV’al on õigus muuta käesolevaid veebilehe reegleid ja tingimusi igal ajal sellest ette teatamata.

ANDMETE TÖÖTLEMINE

LUMIORAV annab endast parima, et kaitsta klientide privaatsust.

Kasutades seda veebilehte, nõustute meie andmete töötlemise reeglite ja tingimustega.

Kinnitame, et meie andmete töötlemine vastab Eesti ja Euroopa Liidu vastavatele õigusaktidele.

Kogume isikuandmeid eesmärgil, et identifitseerida kliente ja kontakteeruda klientidega ning pakkuda võimalikult mugavat veebilehe kasutust.

Isikuandmete kogumine võib toimuda järgmistes olukordades:

–              andes kontaktinformatsiooni;

–              kasutades küpsiseid või kasutaja kontos avaldatavaid andmeid, kui külastate meie veebilehte;

–              sooritades oste veebipoes

Kogutud andmeid kasutades võime teavitada enda kliente saabuvatest üritustest, kampaaniatest ja uutest toodetest. Siiski, tarbijatel on õigus igal ajal keelduda sellise teavituse saatmisest.

Kogume samuti informatsiooni statistilistel eesmärkidel. Lisaks võime koguda infot klientide tegevuste kohta meie veebilehel., see info ei ole isikustatav.

LUMIORAV kasutab ettevaatusabinõusid kaitsmaks tarbijate isikuandmeid. Ainult vastava õigusega töötajal on juurdepääs andmete töötlemisele.

Kogu klientide poolt veebipoe kasutamise ajal sisestatud informatsiooni käsitletakse konfidentsiaalse teabena ning kolmandad isikud ei tohi seda mingil moel kasutada ilma LUMIORAV OÜ eelneva kirjaliku loata.

Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad ja neid tuleb tõlgendada Eesti Vabariigi õigusest lähtuvalt. Kõik osapooled alluvad Eesti kohtusüsteemile.

Jätame endale õiguse muuta käesolevaid andmete töötlemise tingimusi.

Küpsised

Veebileht kasutab küpsiste tehnoloogiat, et koguda informatsiooni veebilehe kasutamise kohta ning eristada kasutajaid, et pakkuda võimalikult mugavat veebilehe kasutamist. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.

Küpsis on väike tekstifail, mis saadetakse kasutaja veebilehitsejale ja see salvestub kasutaja seadmes.

Kasutame järgmiseid küpsiseid:

–              seansiküpsiseid, mis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust;

–              püsivaid küpsiseid, mis jäävad alles korduval kasutamisel;

–              kolmandate isikute küpsised, mida kasutavad partnerite veebilehed, millele me lingime (nt Facebook, pangad), nende küpsiste tekkimist me ei kontrolli, palun tutvuge nende kasutamise reeglitega vastavalt veebilehelt.

Loomade kohtlemine

LUMIORAV’a tooteid ei ole loomade peal testitud ja LUMIORAV ei müü oma kaupa riikides, kus kosmeetikatoodetele on kehtestatud kohustuslikud loomkatsed.

Edasimüük

Veebipoe vahendusel ei müüda kaupa edasimüügi eesmärgil ostajatele. LUMIORAV jätab endale õiguse keelduda tellimuste täitmisest, mille puhul on põhjendatud kahtlus, et tooteid tellitakse edasimüügi eesmärgil. Kui olete huvitatud LUMIORAV toodete edasimüügist, võtke palun ühendust e-posti aadressil LUMIORAV@LUMIORAV.ee.

Küsimused ja ettepanekud

Lisaks kvaliteetsetele toodetele tahame pakkuda ka head ja sõbralikku teenindust. Teie arvamus on väga tähtis, kui teil on küsimusi või ettepanekuid saatke palun e-kiri aadressil LUMIORAV@LUMIORAV.ee või helistage telefonil 5688 4113.