LUMIORAV magneesiumihelbed 1000g

15.00

LUMIORAVa magneesiumi vannihelbed on toodetud magneesiumkloriidist, mis on üks puhtamaid maailmas kuna on kaevandatud ca 1600 m sügavuselt maapõuest ajaloolise Zechsteini mere põhjast Hollandis. Seal olev magneesiumkloriid on settinud ja puhastunud üle 250 miljoni aasta ja on sellepärast saastest täielikult puutumata. Lumiorava magneesiumihelbed sisaldavad puhast ja looduslikku 47% magneesiumisisaldusega magneesiumkloriidi.

(Toote/pakendi mõõdud: kõrgus 250mm, laius 140mm, sügavus/paksus 100mm)

Koostis: puhas magneesiumkloriid MgCl (47%)

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Nahakaudne magneesiumiteraapia on väga tõhus, efektiivne ja nauditav protseduur. Nahapinna kaudu imendumisel on mitmeid eeliseid: toimeaine viimine otse valutavale kohale, kiirem sisenemine vereringesse, seedesüsteemi vahelejätmine (milles muidu väheneks magneesiumi toime ensüümide ja happe tõttu), suurem omastatavus ja biosaadavus. Läbi naha imenduv magneesiumkloriid võib tõsta mineraali taset organismis kordades kiiremini kui suukaudsed toidulisandid ja tabletid.

Magneesium võib osutuda kõige olulisemaks mineraaliks meie kehas kuna:

  • reguleerib südamelihase tööd ja ennetab südameatakki
  • kõrvaldab lihaskrambid ja –pinged
  • omab olulist rolli energia tootmisel ja närvisüsteemi talitlusel
  • soodustab kaltsiumi imendumist organismis

Magneesiumi jalavann

See on praktiline ja mugav alternatiiv kogukeha vannile. Kuna aga naha pind, mis puutub kokku veega on sel juhul oluliselt väiksem, siis on väga oluline valida õige kontsentratsioon. Jalavanni puhul võiks olla selleks 3-5 liitri vee kohta 50-150g Lumiorava magneesiumihelbeid. Jalalabad ja pahkluud võiksid olla täielikult veega kaetud. Soovituslik vee temperatuur on 37 – 41 kraadi Celsiuse järgi. Vanni kestus peaks olema vähemalt 20 minutit. On tõestatud, et magneesiumipuudust on võimalik tõhusalt ja kiiresti ravida magneesiumkloriidi jalavannidega. Magneesiumivarude laadimiseks oleks soovitatav teha nädalas 3-7 magneesiumivanni 1-2 kuu jooksul.

Kogukeha vann

Lisa vanniveele 200-1000 g magneesiumihelbeid. Kogukeha vann aitab taastada magneesiumivarusid veelgi kiiremini. NB! Vannivesi ei tohi olla liiga kuum, sobiv temperatuur magneesiumi optimaalseks imendumiseks on 37-41 °C.

Magneesiumkloriidi vanne võivad teha igas vanuses inimesed, sh rasedad, imetavad emad ja lapsed. Ülearune magneesium väljub kehast neerude kaudu. Võib kasutada koos ravimitega.