Postitatud

Lumiorava vett saab proovida investeerimisfestivalil

Lumiorava vett

Juba sel nädalavahetusel toimub Investeerimisfestival, kus saab proovida Lumiorava vett.

Investeerimisfestival toimub juba kuuendat korda ning toob kokku pea tuhat ettevõtjat, investorit ning investeerimishuvilist. Me oleme ise väga uhked, et Lumiorava vett festivalil proovida saab, sest tegemist on vägeva üritusega, mis praeguseks juba täiesti välja on müüdud – edukate ettevõtmistega on alati tore koostööd teha!

Kes veel festivali passi ära pole ostnud, siis soovitame järgmise aasta festivaliks juba varakult valmistuda, sest oodatud on nii edasijõudnud investorid kui ka algajad – garanteeritult saad kaasa hulgaliselt uusi teadmisi ning häid mõtteid, mille abil saad enda tuleviku paremaks muuta. Kolmel laval astub üles ligi 30 investeerimismaailmas tuntud nime, kes jagavad ausalt ja vahetult oma kogemusi. Kuulda saab lugusid, millest muidu ei räägita – alates taktikatest ja edulugudest kuni ebaõnnestumisteni.

Lisaks investeerimisteadmistele pakub festival ka mõnusaid ajaveetmise võimalusi looduskaunis Kallaste turismitalus – muu hulgas saab õhtul käia saunas ning Reketi kontserdil, hästi süüa ning hommikul joogatada. Lumiorava vett saab nautida kõigi aktiivsete tegevuste juures ning soovi korral kaasa osta.

Kui sa sel aastal festivalile ei jõua, siis Lumiorava vett saab osta ökopoodidest üle Eesti või e-poest siit, ning müügikohtade nimekiri täieneb pidevalt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga