Postitatud

Kus müüakse magneesiumivett?

Kus müüakse magneesiumivett

Lumiorava magneesiumivesi on on kättesaadav olnud täpselt kolm nädalat ning küsimust “Kus müüakse magneesiumivett?” oleme selle aja jooksul kuulnud väga tihti. Kui esialgu oli magneesiumivesi kättesaadav ainult meie veebipoest, siis nüüdseks on see jõudnud juba päris mitme kaupluse lettidele nii, et seda saab ka ühe pudeli kaupa osta.

Päris suurte poodide lettidelt Lumiorava magneesiumivett veel ei leia, küll aga oleme juba jõudnud päris paljude ökopoodide lettidele. Kui sa tead mõnda kohta, kus meie vesi müügil võiks olla, siis anna meile sellest julgelt teada aadressil info@lumiorav.ee.

Kus müüakse magneesiumivett?

 1. Looduspere poodides üle Eesti
  Looduspere kauplused asuvad Tallinnas Viru Keskuses ning Pirita Selveris ja Tartus Lõunakeskuses ja Kvartalis. Lisaks tegutseb ka veebipood, mis on avatud 24 tundi ööpäevas. Looduspere toob ise suurt valikud kaupa Eestisse ning nende missiooniks on olla usaldusväärne kliente, töötajaid ja partnereid väärtustav ökokaupu müüv ettevõte.
 2. Biomarketi poodides üle Eesti
  Biomarket on juhtiv ökotoodete jae- ja hulgimüüja Eestis. Tegevust alustati juba aastal 2003 ning tänaseks on avatud 9 kauplust üle Eesti. Biomarketi meeskond usub, et mahetooted on tervislikumad ja loodussõbralikumad kui n-ö tavatooted ning nende kättesaadavuse paranemine ja tarbimise suurenemine muudab elu Eestis tervemaks ja rõõmsamaks. Biomarketi kauplused asuvad Tallinnas Balti Jaama turul, Kaubamajas, Solarises, Rocca al Mares, Ülemistel, Mustamäel ning Viimsis. Tartu kauplus asub Küüni tänaval ning Pärnu kauplus Port Arturis.
 3. Mahemarketis Tallinnas
  Mahemarket asub Tallinnas Kadaka teel ja tegutseb turul juba üle 15 aasta. Tootevalikus on rikkalik valik mahekaupu alates toiduainetest kuni kosmeetika ning kodutarveteni. Eriline rõhk on vegan, gluteeni- ning laktoosivabadel toodetel. Lisaks Tallinnas asuvale kauplusele saab tooteid tellida ka üle Eesti veebipoe vahendusel.
 4. Valete ökokaubad poes Tartus
  Valete on Tartu esimene ökokaupade kauplus, mis on avatud juba aastal 2008 ning tegutseb praegu Karlova linnaosas Saekoja tänaval. Poes ootab lisaks Lumiorava magneesiumiveele suur hulk mahetooteid nii Eestist kui ka väljaspoolt. Muu hulgas on pakkumisel mahedad puu- ja köögiviljad, piimatooted, liha, pagaritooted, kuivained ning ökokosmeetika  ja puhastusvahendid. Füüsiline kauplus asub küll Tartus, aga lisaks tegutseb ka e-pood, mille kaudu saab kvaliteetset kaupa tellida üle Eesti.
 5. Fitness Formula Pilatese stuudios Tallinnas
 6. Zen Native restoranis Tallinnas.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga