Postitatud

Lumiorav toetab FC Elvat

Lumiorav toetab FC Elvat

Meil on hea meel teatada, et Lumiorav on nüüdsest üks FC Elva toetajatest ja meie auhinnad lähevad loosi juba sel laupäeval toimuva Karika poolfinaali otseülekandes, kus FC Elva kohtub Tallinna FC Floraga.

Maailmas on keerulised ajad ja seetõttu on tippliigade mängudel pealtvaatajate osalemine hetkel veel keelatud. Küll aga saab mängu otseülekannet vaadata veebist. Samuti on mängupäeval eetris Karika jalkastuudio, mida juhivad jalgpalliekspert Tauno Trink ning klubi tegevjuht Marek Naaris ning mille lõpus toimub ka auhindade loosimine.

Lumiorav toetab FC Elvat seekordsel loosimisel magneesiumihelveste ning meie uue magneesiumiveega, mis on seni kõikide proovijate poolt väga soojalt vastu võetud. Peaauhinnaks on Sportlandi poolt välja pandud Bottecchia jalgratas, seega kindlasti tasub loosimises osaleda.

FC Elva tegevjuht Maarek Naaris on rõõmus, et meil on nüüdsest olemas Eestis toodetud magneesiumivesi, mis aitab FC Elva mängijatel täiendada keha mineraalivarusid ning seeläbi tõsta füüsilist võimekust.

Miks Lumiorav toetab FC Elvat?

Kommenteerib Lumiorava asutaja ja tegevjuht Andres Randma: “FC Elva on Eesti mõistes väga korralikuks klubiks arenenud. Lisaks meestele mängivad ka naised ning lapsed, samuti ei ole tegemist ainult ühe linna keskse jalgpalliklubiga vaid tegutsetakse ka Nõos, Otepääl, Rõngus, Paluperas ja Annikorus. Läbi spordi vaba aega sisustades aitavad nad kujundada tervemat ühiskonda ning kasvatada tulevasi tippsportlasi. Tore on näha seda, et ka pealinnast väljaspool tehakse ägedaid asju, mida on omalt poolt rõõm toetada!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga