Postitatud

Lumiorava uus magneesiumivesi ületas ootusi juba esimesel müüginädalal

uus magneesiumivesi

Uue toote turule toomise protsess on alati põnev ja üllatusi täis. Kunagi ei tea, kas hoolikalt paika timmitud maitse ning kõik muud detailid ka lõpptarbijale meelepärased on. Samamoodi on üllatusi täis olnud esimene nädal, mil uus magneesiumivesi on olnud avalikult kättesaadav. Esimese nädala tulemused on väga head. Aga eks oleme Lumiorava meeskonnaga magneesiumivee turule toomist juba enam kui aasta planeerinud ning võime nüüd lõpuks ometi korraks kergemalt hingata. Töö on vilja kandnud ja liigume kindlalt õiges suunas.

Kergemalt hingamine ei tähenda aga loomulikult seda, et loorberitele puhkama võiks jääda. Meie ühisrahastuskampaania Fundwise´is kestab kuni 15. juulini. Kuigi 36% rahastusest on juba koos, on eesmärgid märkimisväärselt suuremad.

Meie esimene proovipartii oli 3000 pudelit. Tänaseks teame, et oleks pidanud suuremalt planeerima, sest peaaegu kõik on otsas. Kuid uus partii on juba töösse pandud ☺.  Meie suurem kasv on planeeritud sügisesse ning suveplaanideks oli põhiliselt degusteerimine ja tagasiside kogumine, et saaksime veel viimased korrektuurid teha. Tegelikkuses on läinud nii, et uus magneesiumivesi on koheselt saanud ka müügihitiks – umbes 80% juhtudest ostetakse pärast degusteerimist koheselt endale kast vett ning nii uskumatuna, kui see ka ei tundu, siis juba on meil olemas ka korduvtellimused.

Jaekaubandusest täna veel Lumiorava vett osta ei saa, aga loodetavasti juba mõne nädala jooksul saame ametlikult avaldada esimesed poed, kus vesi müügil on. Kuna uus magneesiumivesi on hetkel saadaval 0,33l klaaspudelites, sobib see hästi ka toidukohtadele. Töö käib mõlemal suunal ning kui tead kohta, kus uus magneesiumivesi müügil võiks olla, anna meile sellest teada aadressil lumiorav@lumiorav.ee ja võtame selle plaanidesse.

Põhilised müügid oleme seni teinud aga otse kontoritesse ning eraisikutele, samuti oleme täitnud esimesed e-poe kaudu tulnud tellimused.

Uus magneesiumivesi on soojalt vastu võetud

Tänaseks on Lumiorava magneesiumivett meie silme all proovinud enam kui 100 inimest. Kuna üle Eesti on laiali jaotatud pea 3000 pudelit, siis tegelikkuses on proovijaid tublisti rohkem. Oma silm on kuningas, seega saame kokkuvõtted teha ainult nendest maitsmistest, kus ise kohal oleme olnud.

Põhiliselt on jäänud kõlama järgmised märksõnad:

  • värske
  • mitte liiga tugeva gaasiga
  • ei maitse nagu mineraalvesi vaid pigem lihtsalt sidrunine
  • kerge juua
  • ei ole üldse soolane
  • sobiks toidu kõrvale
  • hea

Kõige negatiivsem tagasiside, mis me seni kuulnud oleme, on “Ma ei saa öelda, et see halb on!”

Peame oluliseks ära märkida, et äärmiselt oodatud on ka tagasiside, mis nii roosiline ei ole. Praeguse perioodi eesmärk on võimalikult palju väärtuslikku tagasisidet saada – nii positiivset, kui negatiivset – põhiline, et see oleks konstruktiivne. Kui Lumiorava uus magneesiumivesi ei ole üldse sinu maitse järgi, pudel on ebamugav või on ükstapuha, mis muud tunded vett proovides tekivad – anna meile teada!

Vaata esimese lonksu järgseid emotsioone ka videost:

Kui soovid proovida Lumiorava magneesiumivett, siis see on saadaval meie e-poes siin.

Kui soovid Lumiorava eduloost osa saada, saad investeeringu teha siin. Investeerimisega kindlustad endale soodustuse Lumiorava e-poes ning hiljemalt aastal 2025 on plaanis arvestada vähemalt 30% kasumist dividendideks, mis osanike vahel jagamisele läheb.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga