Postitatud

Rasedusaegsed jalakrambid ning beebi unetus – kuidas Kristel need 2 muret lahendas.

Rasedusaegsed jalakrambid

Meil on alati hea meel, kui inimesed meile tagasisidet saadavad – just see annab meile jõudu edasi tegutsemiseks ning sisendit oma töö veelgi paremini tegemiseks! Täna avaldame oma hea kliendi Kristeli tagasiside, kes on magneesiumihelveste abil lahendanud lausa kaks muret – leevendust said rasedusaegsed jalakrambid ning hiljem on magneesiumihelbed aidanud ka beebi und sügavamaks muuta. Avaldame tagasiside täismahus.

Magneesiumivannidega kadusid rasedusaegsed jalakrambid ning beebi magab paremini

“Saadan siis tagasiside. Olen ostnud teilt senimaani 2 x 4.5kg Magneesiumihelbeid.

Esimese paki tellisin siis, kui olin rase ja mind vaevasid jalakrambid ning unetus – Mg jalavanne tehes kadusid jalakrambid sootuks ja ka uni muutus paremaks.
Teise paki tellisin siis, kui beebi oli juba sündinud – nii enda, kui ka tema tarbeks, sest ta magas alates sünnist öösiti väga halvasti, ärgates vahest lausa 20x öö jooksul.

Hakkasin talle vanne tehes lisama vannivette magneesiumihelbeid. Juba esimene vannitamine andis tulemust, beebi uinus kiiremini ja magas paremini, öösiti ärkas harvemini. Praeguseks on beebi 7-kuune ja öised ärkamisi on jäänud vähemaks. Ka mu enda uni on sügavam – siis nendel aegadel, kui ka beebi laseb mul magada 🙂

Seega, Lumiorava tooted on mulle endale tõestanud ja kindlasti kavatsen ma ka edaspidi teie tooteid endale soetada!”

Aitäh, Kristel!

Kui ka sind vaevavad rasedusaegsed jalakrambid või ei taha beebi rahulikult magama jääda, siis meie magneesiumitooted leiad siit.